Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9
Legierski - Centrum Zaopatrzenia Stolarzy

 Sys. Ochrony Wewnętrznej
  Lakiery
    Schodowe
    Meblowe
    Parkietowe
    Koloryzujące
  Bejce
  Woski
  Oleje
  Produkty Pielęgnacyjne   Produkty Pomocnicze
   WOSKI

WOSKI - 100% NATURA


WOSK OCHRONNY MWF /Schutzwachs MWF/
Wosk Ochronny MWF jest bezbarwną, mętną zawiesiną wosków o bardzo niskiej lepkości. Polecamy go do powlekania jasnego i bejcowanego na jasno drewna, które wcześniej pokryto Bejcą Woskową. Oryginalny odcień barwy drewna, względnie jasnej bejcy pozostaje, a powierzchnie są niewrażliwe na krótkotrwały natrysk wodny.
Opakowanie:1l5l25l
   informacja techniczna 

WOSK OCHRONNY SUPER 85 /Schutzwachs Super 85/
Kolejnym woskiem, który chcemy Państwu polecić jest Wosk Ochronny Super 85. Jest on wodną emulsją wosków, która po naniesieniu na drewno daje odporną powłokę spełniającą wymagania odpornościowe wg normy DIN 68861. Wosk Ochronny Super 85 polecamy szczególnie do wszystkich rodzajów powierzchni miękkiego i twardego drewna nie narażonego na zbyt duże obciążenia, stosowanego do budowy mebli i zabudowy wnętrz.
Opakowanie:1l5l25l
   informacja techniczna 

BALSAM Z WOSKU PSZCZELEGO /Bienenwachs Balsam/
Godnym zainteresowania jest Balsam z Wosku Pszczelego. Balsam Woskowy stosujemy przede wszystkim do drewnianych przedmiotów zabytkowych, jak np. stare meble, płaskorzeźby, rzeźby ramy do obrazów. Można go również stosować do odświeżania, odnawiania zmatowionych starych powłok lakierniczych, gdzie się bardzo dobrze sprawdził. Balsam Woskowy odżywia drewno, chroni je przed wysychaniem, w dużym stopniu przywraca powierzchniom swój pierwotny wygląd jednocześnie opóźniając efekty jej matowienia spowodowanego starzeniem.
Opakowanie:0,8kg4kg
   informacja techniczna 

WOSK ANTYCZNY /Antik-wachs/
Wosk antyczny polecamy do uzyskiwania efektów rustykalnych na powierzchni różnowego rodzaju powierzchni mebli, zabudowy wnetrz, belek sufitowych, boazerii itp. nie narazonych na obciążenia mechaniczne i chemiczne.
Opakowanie:1l5l
   informacja techniczna 


Fatal error: Uncaught Error: Class 'SQLiteDatabase' not found in /www/legierski.pl/counter.class.php:22 Stack trace: #0 /www/legierski.pl/counter.class.php(32): Counter::prepareDatabase() #1 /www/legierski.pl/counter.class.php(64): Counter::check() #2 /www/legierski.pl/index.php(72): Counter::process() #3 {main} thrown in /www/legierski.pl/counter.class.php on line 22