Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9
Legierski - Centrum Zaopatrzenia Stolarzy

 Sys. Ochrony Wewnętrznej
  Lakiery
    Schodowe
    Meblowe
    Parkietowe
    Koloryzujące
  Bejce
  Woski
  Oleje
  Produkty Pielęgnacyjne   Produkty Pomocnicze
   PRODUKTY PIELĘGNACYJNE

PIELĘGNACJA


UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO PARKIETU HYD-RO /Hyd-Ro Parkett Allzweckreinger/
Uniwersalny środek czyszczący do parkietu Hyd-Ro zawiera anionowe substancje powierzchniowo czynne. Stosowany jest do czyszczenia zabrudzonych podłóg parkietowych, drewnianych, z PCV, linoleum, kamiennych i gumowych. Ma bardzo dobre działanie czyszczące. Nie nadaje się do powierzchni zaoliwionych i zawoskowanych.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 

ŚRODEK KONSERWUJĄCO -CZYSZCZĄCY NATURPROFI /NaturProfi Wischpflege/
Środek Konserwująco -czyszczący NaturProfi jest środkiem do konserwacji i czyszczenia podłóg, zawiera składniki czyszczące oraz konserwujące. Jest samopołyskujący i odporny na zabrudzenia. Zawiera biologicznie degradowane substancje powierzchniowo czynne. Stosowany jest do czyszczenia i konserwacji podłóg woskowanych i olejowanych produktami NaturProfi.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 

OLEJ PIELĘGNACYJNY NATURPROFI /NaturProfi Holzpflegeöl/
Olej pielęgnacyjny NaturProfi zawiera składniki czyszcząco-pielęgnujące oraz naturalny olej pomarańczowy. Substancje te dokonują optymalnej pielęgnacji powierzchni. Stosowany jest do pielęgnacji powierzchni woskowanych lub olejowanych produktami NaturProfi. Daje on zadbaną powierzchnię i usuwa plamy z wody i alkoholu, ponadto większe i mniejsze zarysowania stają się niewidoczne.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 

INSTRUKCJA PIELĘGNACJI PODŁÓG PARKIETOWYCH ZGODNIE Z NORMĄ DIN 18356
Każda lakierowana powierzchnia w wyniku obciążenia podlega naturalnemu zużyciu. Jednakże dzięki regularnemu i fachowemu czyszczeniu i pielęgnacji, piękno powierzchni pozostaje dłużej utrzymane. Im bardziej świeżo polakierowana podłoga oszczędzana jest w ciągu pierwszych dni, tym większa jest trwałość lakieru. W powyższej instrukcji przedstawiliśmy kilka podstawowych informacji dotyczących pielęgnacji uszlachetnionych powierzchni.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 

INTENSYWNY ZMYWACZ /Koncentr at/
Zawiera związki i środki powierzchniowo-czynne, jak też substancje aktywne.
Zastosowanie: Usuwa zabrudzenia, tłuszcze, popiół papierosowy z nieobrobionego o olejowanego drewna, podłóg, tafli, drzwi, mebli i innych drewnianych urządzeń.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 


Fatal error: Uncaught Error: Class 'SQLiteDatabase' not found in /www/legierski.pl/counter.class.php:22 Stack trace: #0 /www/legierski.pl/counter.class.php(32): Counter::prepareDatabase() #1 /www/legierski.pl/counter.class.php(64): Counter::check() #2 /www/legierski.pl/index.php(72): Counter::process() #3 {main} thrown in /www/legierski.pl/counter.class.php on line 22