Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, null given in /www/legierski.pl/index.php on line 9
Legierski - Centrum Zaopatrzenia Stolarzy

 Prod. do Naprawy Drewna
  Kity
  Akcesoria
   KITY

ZARYSOWANIA, PĘKNIĘCIA, OTWARTE FUGI NIE BĘDĄ JUŻ DLA CIEBIE PROBLEMEM


KIT DO DREWNA MS/PK-L
Ten specjalny produkt służy do naprawy wszystkich rodzajów wad drewna, do wypełniania otworów po sękach i śrubach, do modelowania i wyokrąglania przy budowie modeli, do uszczelniania łodzi, beczek i rur. Łączy się on, nie pozostawiając spękań, z drewnem, metalem, szkłem, skórą itd. i utwardza się w szybkim czasie bez dodatkowego suszenia. Jest on odporny na uderzenia, działanie temperatur, wody, kwasów i w związku z tym może być stosowany praktycznie we wszystkich obszarach prac wewnętrznych i zewnętrznych. Ugniatane drewno po utwardzeniu jest bezzapachowe, można w nie wbijać gwoździe, piłować, szlifować, a po szlifowaniu można je bejcować i lakierować prawie wszystkimi dostępnymi w sprzedaży produktami.
Opakowanie:100g200g410g5kg23.3kg
kolornik    informacja techniczna 

ŻYWICA DO SZPACHLOWANIA MS/31 CP
Jest to gotowy do użycia, jednoskładnikowy roztwór kitu drewnianego na bazie rozpuszczalnika, stosowany do prac wewnętrznych i zewnętrznych. Po zmieszaniu z pyłem szlifierskim lub innym, roztwór MS/31 CP jest odporny na działanie wody i słabych kwasów, odporny na uderzenia i prawie całkiem bezzapachowy. Po całkowitym wyschnięciu może być on, podobnie jak drewno naturalne i użytkowe, szlifowany, wiercony, piłowany oraz przebijany gwoździami. Nie nadaje się jednak do kitowania szczelin dylatacyjnych.
Opakowanie:1l5l
   informacja techniczna 

ROZPUSZCZALNIK MS/50C
Specjalny rozpuszczalnik służy do ponownego zmiękczenia ugniatanego drewna MS/PK-L jak również do rozcieńczania specjalnego roztworu MS/31CP. Ponadto rozpuszczalnik ten nadaje się do czyszczenia narzędzi oraz do odtłuszczania i czyszczenia wypełnionych miejsc.
Opakowanie:1l2l5l30l
   informacja techniczna 

KIT DO FUG HYD-RO /Fugenkitt/
Kit do fug Hyd-Ro stosowany jest jako środek wiążący dla pyłu powstałego przy szlifowaniu drewna. Pył ze szlifowania musi posiadać uziarnienie 100 i nie zawierać resztek wosku i lakieru. Masa wymieszana z pyłem po szlifowaniu służy do wypełnienia fug w parkiecie. Nienaganny rezultat osiągany jest tylko wówczas, jeśli przestrzegane są poniższe wskazówki. Podłoża: Szpachlowane podłoże musi być nośne, czyste od kurzu, oleju, tłuszczu i innych pozostałości działających oddzielająco. Może być konieczne, aby podłoże zostało przygotowane w wielokrotnym procesie szlifowania. Wskazówki szczególne: Kit do fug Hyd-Ro dzięki wysokiemu udziałowi cząstek stałych dobrze wypełnia pory oraz ma dobra siłę wiążącą i klejącą. Charakteryzuje się łatwym nanoszeniem; ma neutralny zapach i zawiera niewielkie ilości substancji szkodliwych.
Opakowanie:1l
   informacja techniczna 


Fatal error: Uncaught Error: Class 'SQLiteDatabase' not found in /www/legierski.pl/counter.class.php:22 Stack trace: #0 /www/legierski.pl/counter.class.php(32): Counter::prepareDatabase() #1 /www/legierski.pl/counter.class.php(64): Counter::check() #2 /www/legierski.pl/index.php(72): Counter::process() #3 {main} thrown in /www/legierski.pl/counter.class.php on line 22